Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Spotkanie - Bierzmowanie

Spotkanie dla młodzieży z Pawonkowa, Kośmider i Solarni, która ma w tym roku przyjąć sakrament bierzmowania oraz dla ich rodziców w poniedziałek po Mszy Św. o godz. 17.15. Bardzo prosimy aby młodzież przyniosła na to spotkanie dzienniczki uczestnictwa we Mszach Św. i nabożeństwach. Sakrament bierzmowania zostanie udzielony młodzieży naszej Parafii 3 kwietnia w Kośmidrach. 

Spotkanie - I Komunia

Spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców w czwartek 13 września po Mszy Św. szkolnej w Pawonkowie. 

Wielki Post

Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Droga Krzyżowa z wypominkami w Kośmidrach w piątki o godz. 16.30, w Pawonkowie w piątki o godz. 17.15, a w Solarni o godz. 17.45.  Wypominki można składać w zakrystii. Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym w niedziele w Pawonkowie o godz. 14.00. 

Bierzmowanie

Sakrament bierzmowania zostanie udzielony młodzieży naszej Parafii 16 kwietnia o godz. 16.00 w Parafii św. Jana Chrzciciela w Łagiewnikach Wielkich.

Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego

     Duchowa Adopcja jest modlitwą w intencji dziecka zagrożonego zabiciem w łonie matki. Trwa dziewięć miesięcy i polega na codziennym odmawianiu jednej tajemnicy różańca świętego oraz krótkiej modlitwy w intencji dziecka i jego rodziców. Dzieło duchowej adopcji powstało po objawieniach w Fatimie, stając się odpowiedzią na wezwanie Matki Bożej do modlitwy różańcowej, pokuty i zadośćuczynienia za grzechy, w roku 1987 została przeniesiona do Polski. Duchowa adopcja skutecznie leczy głębokie zranienia wewnętrzne spowodowane grzechem aborcji a także pomaga ludziom młodym kształtować charakter, walczyć z egoizmem, odkrywać radość odpowiedzialnego rodzicielstwa. W każdej chwili możesz przyłączyć się do Dzieła Duchowej Adopcji poprzez rozpoczęcie dziewięciomiesięcznej modlitwy za dziecko poczęte.

Uroczyste przyrzeczenia będzie można złożyć w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego 25 marca na Mszach Świętych. Deklaracje wyłożone są w kościele.