Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

1. Dzisiaj obchodzimy XXV Niedzielę Zwykłą. Kolekta z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Parafii, a z przyszłej w Pawonkowie na remont kościoła, w Kośmidrach na budowę kościoła, a w Solarni na inwestycje. Zapraszamy dzisiaj o godz. 15.00 na nabożeństwo do św. O. Pio z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała.

2. 30 września zapraszamy do salki w Pawonkowie na biesiadę przy kawie. Wystąpią Katarzyna Matejczyk i New Energy oraz Bernadeta Kowalska i Przyjaciele. Koszt 15 zł. Zapisy w zakrystiach.

3. Jak co roku prosimy o dary na rzecz ośrodka w Rusinowicach. Dary można będzie składać we wtorek 9 października od godz. 8.00 do 10.30 na probostwie w Pawonkowie i u państwa Weber przy ul. Podleśnej 27 w Kośmidrach oraz koło kościoła w Solarni.

4. Katolicka Poradnia Małżeńska i Rodzinna przy parafii św. Katarzyny w Pawonkowie. Widząc potrzeby rodziny w dzisiejszym świecie i chcąc spieszyć jej z pomocą przy naszej parafii powstała Katolicka Poradnia Małżeńska i Rodzinna. Jest ona otwarta dla rodzin, małżeństw i narzeczonych oraz osób potrzebujących. Zapraszamy w każdą ostatnią sobotę miesiąca (29.09; 27.10; 24.11) od 15.30 do 16.30. Wszystkie porady są bezpłatne. Dyżur będzie pełnić Doradca rodzinny i nauczyciel NPR (Naturalnego Planowania Rodziny) Kornelia Kansy - Jańczyk tel. 605 206 739

5. W październiku zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe - Pawonków: od poniedziałku do piątku o godz. 17.15, soboty o 16.30, w niedziele o 15.00: Kośmidry: poniedziałek, wtorek, piątek o godz. 16.30; Solarnia w tygodniu  o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 14.00.

6. Odwiedziny chorych w czwartek 4 października - Solarnia 7.30, Kośmidry 8.15, Pawonków 9.00.

7. 4,5, i 6 października przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwo do NSPJ w piątek po Nabożeństwie Różańcowym. W sobotę w Pawonkowie o godz. 7.30 zapraszamy na Godzinki oraz Mszę Św. w intencji żyjących i zmarłych członków Żywego Różańca i Apostolatu Maryjnego oraz ich rodzin. Po Mszy Św. zapraszamy na wspólne śniadanie.

8. W niedzielę 7 października na Górze św. Anny pielgrzymka hodowców gołębi pocztowych.

9. W niedzielę 7 października zbiórka do puszek na potrzeby Caritas.

10. Organizowany jest kurs liturgiczny dla fotografów i operatorów kamer - 18 oraz 25 października w godz. 15.00 - 17.30, w Centrum Edukacyjnym im. św. Jana Pawła II w Gliwicach. Zgłoszenia do dnia 10 października przyjmuje Rzecznik Prasowy Kurii w Gliwicach ks. Krystian Piechaczek (poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godz. 9.00-16.00, tel. 32/230-71-42) lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .