„Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej Parafii św. Katarzyny w Pawonkowie - www.parafiapawonkow.pl, w Informatorze wydawanym przez wyżej wymienioną parafię oraz gablocie informacyjnej umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa”.

II Niedziela Wielkiego Postu 17 marca 2019

09:00

K.: Za ++ Bernarda Koza, rodziców Marię i Franciszka, Augustyna i Franciszkę Mańka, syna Henryka, córkę Teresę, zięcia Marcina oraz pokrewieństwo z obu stron.

S.: Za ++ z rodzin Król.

11:00

P.: Do Boskiej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Katarzyny z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze bł. Boże i zdrowie w rodzinie Anny i Jacka Kopyto.

poniedziałek 18 marca 2019

16:30

K.: (szkolna i młodzieżowa) Za ++ rodziców Krystynę i Franciszka Rysiok, Teresę i Ignacego Jerominek, Marię i Leona Pochopin, Jadwigę i Jana Żyłka, z rodzin Rysiok, Jerominek, Gatys, Zawodny, Pilorz, Gałąska, księży i siostry zakonne którzy pracowali i pochodzą z naszej parafii oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

17:15

P.: (młodzieżowa) Za ++ Marię Kandora, męża Piotra, jej rodziców, rodzeństwo, z rodzin Kandora, Jerominek i Pluta.

18:00

S.: Za + Gertrudę Kocyba.

wtorek 19 marca 2019 - Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP.

16:30

K.: Do Boskiej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji mężczyzn.

17:15

P.: Do Boskiej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji mężczyzn.

18:00

S.: Do Boskiej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji mężczyzn.

środa 20 marca 2019

czwartek 21 marca 2019

17:15

P.: (szkolna) Za ++ rodziców Władysławę i Karola Kempa, braci Franciszka i Jana Kempa, siostrę Dorotę, szwagra Hermana oraz pokrewieństwo.

18:00

S.: Za + Sebastiana Kempa w rocznicę śmierci.

piątek 22 marca 2019

16:30

K.: Droga Krzyżowa z wypominkami. Msza Św. Za ++ Henryka Kazior w pierwszą rocznicę śmierci, jego matkę Martę, rodziców Aleksego i Martę Poremba oraz dziadków z obu stron.

17:15

P.: Droga Krzyżowa z wypominkami. Msza Św. Za ++ rodziców Rozalię i Stanisława Gocyła, dziadków z obu stron, męża Henryka Grygierackiego, siostrę Irenę, szwagra, z rodzin Gocyła, Grygieracki, Małek, Jelito, Grzesica, Sławę, Wojciecha Żurek oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

17:45

S.: Droga Krzyżowa z wypominkami. Msza Św. (szkolna i młodzieżowa) Za ++ Marię Panek, Weronikę i Pawła Wieczorek, Alojzego i Matyldę oraz zięcia Ryszarda.

sobota 23 marca 2019

16:30

P.: Nabożeństwo do św. O. Pio z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała.

17:00

P.: W intencji żyjących i zmarłych czcicieli św. O. Pio.

18:00

S.: Za + Herberta Czudaj.

III Niedziela Wielkiego Postu 24 marca 2019

07:30

P.: Za ++ Rozalię i Piotra Kempa, Jadwigę Kempa, Antoninę i Bolesława Puchała, Irenę i Rudolfa Woźnica, pokrewieństwo oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

09:00

K.: 1. Za ++ Pawła i Elżbietę Weber, ich rodziców, rodzeństwo, pokrewieństwo oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

2. K.: Do Boskiej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Częstochowskiej i św. Jana Pawła II z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze bł. Boże i zdrowie dla Ewalda ...... z okazji 55-tej rocznicy urodzin.

10:00

S.: Za ++ Różę Szymonek w 7-mą rocznicę śmierci, z rodzin Piekacz i Szymonek.

P.: Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

poniedziałek 25 marca 2019 – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

16:30

K.: (szkolna i młodzieżowa) Za ++ rodziców Małgorzatę i Józefa Koza, Rozalię i Jana Jureczko, braci Leona i Józefa, Teresę i Huberta Staś, Pawła Koza, Helenę i Alojzego Klemens, Alojzego Kopyto, Ernesta Meinel, Stanisława Rochowiak, dziadków, pokrewieństwo oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

17:15

P.: (młodzieżowa) Za ++ Mariana Sowa, teścia Henryka, Ernę i Wiktora Kurzac oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

S.: Intencja wolna.

wtorek 26 marca 2019

16:30

K.: Za ++ Piotra i Marię Psyk, Józefa i Agnieszkę Ruraiński, Pawła, Mikołaja, Annę i Gertrudę Psyk, pokrewieństwo Ruraiński, Psyk, Gabor, Spik, Świerc i Weber.

17:15

P.: Za ++ Emmę i Jana Wichary, Elżbietę, Franciszka i Józefa Fidelok oraz pokrewieństwo.

środa 27 marca 2019

07:00

P.: W intencji żyjących i zmarłych Parafian.

czwartek 28 marca 2019

17:15

P.: Za ++ Teresę Ferdynus w rocznicę śmierci, pokrewieństwo Ferdynus i Lukoszek.

18:00

S.: Za + Eugeniusza Dziuk w 3-cią rocznicę śmierci.

piątek 29 marca 2019

16:30

K.: Droga Krzyżowa z wypominkami. Msza Św. Za + Jadwigę Ledwoń - intencja od ZOZ w Kłobucku.

17:15

P.: Droga Krzyżowa z wypominkami. Msza Św. Za ++ Łucję Bonk w rocznicę śmierci, Pawła Bonk, ich syna Pawła, synową Elżbietę, Marię Biela, dziadków, pokrewieństwo oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

17:45

S.: Droga Krzyżowa z wypominkami. Msza Św. (szkolna i młodzieżowa)  Intencja wolna.

sobota 30 marca 2019

15:00

S.: Do Boskiej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Kazimierza z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze bł. Boże i zdrowie dla Krystyny ....... z okazji 75-tej rocznicy urodzin. (TD).

16:00

P.: Wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty.

17:00

P.: Za ++ ojców Leona Piofczyk i Jana Janik, ich rodziców, teściów.

S.: Za + Anetę Psyk.

IV Niedziela Wielkiego Postu 31 marca 2019

07:30

P.: Za ++ rodziców Rozalię i Wiktora Kazek, Rozalię i Wilhelma Koza, żonę Adelajdę Kazek, Eugeniusza Cioch, szwagrów, dziadków oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

09:00

K.: Za ++ męża Floriana, rodziców Matyldę i Wiktora Kubica, Martę i Antoniego Urbańczyk oraz brata Herberta.

10:00

S.: Za + córkę Anetę Psyk w 3-cią rocznicę śmierci.

11:00

P.: Za ++ Reginę i Józefa Wieczorek, Julię, Krystynę i Zdzisława Krawiec, dziadków z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.