1. Dzisiaj obchodzimy XXIV Niedzielę Zwykłą. Kolekta z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Stolicę Apostolską, z przyszłej niedzieli w Pawonkowie na remont kościoła, w Kośmidrach na budowę Kościoła, a w Solarni na inwestycje. Zapraszamy dzisiaj do Pawonkowa na Nieszpory o godz. 15.00.

2. We wtorek 19 września o godz. 18.00 zapraszam Radę Duszpasterską i Grupę Synodalną na spotkanie w salce.

3. W sobotę 23 września zapraszamy o godz. 17.00 na Mszę Św. w intencji żyjących i zmarłych czcicieli św. O. Pio oraz nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała.

4. W niedzielę 1 października na Górze św. Anny pielgrzymka Hodowców Gołębi Pocztowych.

5. W niedzielę 1 października przed kościołem zbiórka na Caritas.

6. W niedzielę 15 października po Nabożeństwie Różańcowym zapraszamy do salki w Pawonkowie na Spotkanie Społeczności Lokalnej - "Złota Jesień z Humorem i Piosenką" - w wykonaniu Krzysztofa Wierzchowskiego, Magdaleny Pal oraz Bernadety Kowalskiej z Przyjaciółmi. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy z równoczesną wpłatą 10 zł. w zakrystii w Pawonkowie.