1. Dzisiaj obchodzimy Odpust ku czci Patronki naszej Parafii św. Katarzyny. Kolekta z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii, a z przyszłej niedzieli w Pawonkowie na remont kościoła, w Kośmidrach na budowę kościoła, a w Solarni na inwestycje. Zapraszamy dzisiaj do Pawonkowa na godz. 15.00 na Nieszpory Odpustowe.

2. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy przygotowali uroczystość poświęcenia kościoła w Kośmidrach, jubileusz poświęcenia kościoła w Solarni i uroczystość odpustową w Pawonkowie.

3. W środę będziemy wspominać św. Cecylię patronkę muzyki kościelnej. Msza Św. w intencji organistów, scholii, kantorów oraz za zmarłych organistów w niedzielę 26 grudnia.

4. W czwartek zapraszamy na Mszę Św. w intencji czcicieli św. O. Pio oraz nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie.

5. Po przyszłej niedzieli przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwo do NSPJ w piątek po Mszach Św. W sobotę o godz. 7.30 Godzinki i  Msza Św. w intencji żyjących i zmarłych członków Żywego Różańca i Apostolatu Maryjnego. Zapraszamy na wspólne śniadanie do salki.

6. W czwartek 30 listopada podczas Mszy Św. w Pawonkowie nastąpi rozdanie Dróg do Nieba dzieciom pierwszokomunijnym z Pawonkowa i Kośmider. Po Mszy Św. spotkanie z krawcową. Dzieci z Solarni otrzymają Drogi do Nieba w piątek 1 grudnia podczas Mszy Św. szkolnej.

7. W niedzielę 3 grudnia rozpoczniemy Adwent. Zapraszamy na Nieszpory podczas których nastąpi błogosławieństwo wieńców adwentowych, lampionów i opłatków.