1. Obchodzimy dzisiaj Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy okres Bożego Narodzenia. Kolekta z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Parafii. Kolekta z przyszłej niedzieli przeznaczona jest w Pawonkowie na remont kościoła, w Kośmidrach na budowę kościoła, a w Solarni na inwestycje. Zapraszamy dzisiaj do Pawonkowa na Nieszpory kolędowe o godz. 14.00.

2. Do 12 stycznia (czas kolęd) kancelaria parafialna będzie nieczynna.

3. W niedzielę 14 stycznia w naszej parafii przypada całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu. Adoracja będzie między Mszami oraz po Mszy o godz. 11.00 do godz. 13.00.

4. W przyszłą niedzielę na godz. 14.00 zapraszamy do Pawonkowa na Koncert Kolęd i kolędowanie z Balscapelle ze Świbia.

5. Od 18 stycznia do święta Nawrócenia św. Pawła, przeżywać będziemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

6. W niedzielę 21 stycznia Msze Św. w intencji babć i dziadków, w Kośmidrach o godz. 9.00. w Solarni o godz. 10.00 i w Pawonkowie o godz. 11.00.

7. W niedzielę 21 stycznia zapraszamy na Koncert i wspólne kolędowanie z Kwintą Czystą do Kośmider o godz. 15.00.

8. W zakrystii można nabyć gromnice woskowe na Uroczystość Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej - 2 lutego). Cena 12 zł.

9. Misjonarze Oblaci zapraszają na spotkanie opłatkowe Przyjaciół Misji Oblackich, które odbędzie się 13 stycznia 2018 r. o godz. 10.00 w parafii św. Stanisława Kostki w Lublińcu.