XXIV Niedziela Zwykła 17 września 2017

07:30

P.: 1. Za ++ rodziców Mariannę i Jana Tyliba, 2 braci, 3 siostry, 3 szwagrów, Kazimierza, Rozalię, Huberta i Irenę Golis, pokrewieństwo Tyliba i Golis.

2. Za ++ Henryka Migalskiego w 30-ty dzień po śmierci oraz pokrewieństwo z obu stron.

09:00

K.: Do Boskiej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Częstochowskiej i św. Jana Pawła II z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze bł. Boże i zdrowie dla Augustyna Matysek z okazji rocznicy urodzin. (TD).

10:00

S.: Za ++ Franciszkę i Alojzego Biela, męża Jana, syna Artura, z rodziny Kompała.

11:00

P.: Do Boskiej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Katarzyny z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze bł. Boże i zdrowie dla SM. Katarzyny Kubica z okazji rocznicy urodzin.

15:00

P.: Nieszpory.

poniedziałek 18 września 2017 - Święto św. Stanisława Kostki.

16:30

K.: (szkolna i młodzieżowa) Za ++ matkę Elżbietę Trzensisko w pierwszą rocznicę śmierci.

17:15

P.: 1. Za ++ rodziców Marię i Leona Korzeniewski, córkę Dorotę, zięciów Alojzego i Wilhelma, synową Agnieszkę, z rodzin Korzeniewski i Krawczyk oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za ++ ojca i dziadka Henryka Frąckowiak w 7-mą rocznicę śmierci, żonę Krystynę oraz pokrewieństwo z obu stron.

18:00

S.: Za ++ rodziców Pawła, Teklę, Michała, Agnieszkę, braci Józefa i Jana, wnuczkę Annę, pokrewieństwo Piecka i Kukowka.

wtorek 19 września 2017

16:30

K.: Za ++ matkę Agnieszkę Polińską w pierwszą rocznicę śmierci oraz ojca Mariana.

17:15

P.: Nowenna do św. Katarzyny. msza Św. Za ++ ojca Eugeniusza Zemela, dziadków, babcie, pokrewieństwo Zemela i Biernacki.

środa 20 września 2017 - Wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Taegon kapłana, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.

07:00

P.: Za dusze w czyśćcu cierpiące.

czwartek 21 września 2017 - Święto św. Mateusza.

17:15

P.: (szkolna) Za ++ Annę, Walentego, Leona, Benona i Irenę Owczarek, matkę Barbarę, Emmę, Franciszka, Norberta i Józefa Koza.

18:00

S.: Za + Teresę Krawczyk - intencja od Żywego Różańca.

piątek 22 września 2017

15:00

P.: Koronka do Miłosierdzia Bożego.

16:30

K.: Za ++ Augustyna Spik w pierwszą rocznicę śmierci, Ignacego i Teresę Jerominek, ich rodziców, rodzeństwo oraz pokrewieństwo.

17:15

P.: Za ++ Jana Kandora, syna Eugeniusza, rodziców Kandora i Jendrzejczyk.

18:00

S.: (szkolna i młodzieżowa) Za ++ matkę Dorotę, ojca Józefa Brzezina, siostrę Różę, jej męża Romana, z rodzin Brzezina i Psyk.

sobota 23 września 2017 - Wspomnienie św. ojca Pio.

14:30

S.: Do Boskiej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Kazimierza o zdrowie, bł. Boże i Dary Ducha Świętego dla rocznego dziecka Szymona Jureczko, rodziców i chrzestnych.

15:00

K.: Do Boskiej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Częstochowskiej i św. Jana Pawła II z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze bł. Boże i zdrowie dla Marii i Jana Jureczko z okazji 55-tej rocznicy ślubu oraz dla dzieci z rodzinami. (TD).

15:45

P.: 1. Do Boskiej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Katarzyny o zdrowie, bł. Boże i Dary Ducha Świętego dla rocznego dziecka Łucji Joś, rodziców i chrzestnych.

2. Do Boskiej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Katarzyny o zdrowie, bł. Boże i Dary Ducha Świętego dla rocznego dziecka Aleksandry Boreckiej, rodziców i chrzestnych.

17:00

P.: 1. Do Boskiej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Katarzyny z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze bł. Boże i zdrowie dla Rozwity Wypych z okazji 75-tej rocznicy urodzin. (TD). Nabożeństwo do św. O. Pio z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała.

2. W intencji żyjących i zmarłych czcicieli św. O. Pio.

18:00

S.: Do Boskiej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Kazimierza z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze bł. Boże i zdrowie dla Danuty i Marka Jureczko z okazji 19-tej rocznicy ślubu.

XXV Niedziela Zwykła 24 września 2017

07:30

P.: Za ++ męża Zdzisława, jego rodziców, Edwarda i Stefanię Tyczyński, braci Karola i Alojzego, bratowe, dziadków oraz pokrewieństwo.

09:00

K.: Za ++ Jana i Irenę Swoboda, Józefa i Halinę Zagała, Gintra Niemczyk, Leszka, Małgorzatę i Bernarda oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

10:00

S.: Do Boskiej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Kazimierza z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze bł. Boże i zdrowie w rodzinach Król i Pyka.

11:00

P.: W intencji żyjących i zmarłych Parafian, budowniczych i ofiarodawców naszego kościoła.

15:00

P.: Nieszpory.

poniedziałek 25 września 2017 - Wspomnienie św. Władysława z Gielniowa.

16:30

K.: (szkolna i młodzieżowa) Za ++ męża Benedykta Weber, jego rodziców, dziadków, ojca Jerzego Maruszczyk, Zofię i Wiktora Potempa szwagierkę Lucynę oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

17:15

P.: (młodzieżowa) Za ++ Rozalię Kania w rocznicę śmierci, jej rodziców Agnieszkę i Ryszarda, teściów Agnieszkę i Stefana, szwagrów, szwagierki, dziadków z obu stron, pokrewieństwo oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

wtorek 26 września 2017

16:30

K.: Za ++ syna Jana Kopyto w rocznicę śmierci, jego ojca Leona, rodziców, dziadków, pokrewieństwo oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

17:15

P.: Nowenna do św. Katarzyny. Msza Św. Za ++ męża Józefa, rodziców Elżbietę i Franciszka Fidelok, brata Pawła, Stefana i Gertrudę Słodczyk, braci Wawrzyńca i Wincentego z żoną Haliną, dziadków, szwagrów, Antoniego Bednorz, Romana Śliwa, pokrewieństwo z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

środa 27 września 2017 - Wspomnienie św. Wincentego a Paulo.

07:00

P.: Za ++ rodziców Agnieszkę i Franciszka Pluta, siostrę Marię oraz braci.

czwartek 28 września 2017 - Wspomnienie św. Wacława.

17:15

P.: (szkolna) Za ++ Jadwigę, Tadeusza i Mariana Golis, Ewę Pradela, Andrzeja Paludkiewicz, dziadków z obu stron, pokrewieństwo Małek i Golis oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

18:00

S.: Do Boskiej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Kazimierza z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze bł. Boże i zdrowie w rodzinie Jureczko.

piątek 29 września 2017 - Święto św. Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela.

15:00

P.: Koronka do Miłosierdzia Bożego.

16:30

K.: Za ++ Michała i Agatę Smyła, 2 synów Pawła i Józefa, córkę Marię z zięciem, Jana, Marię i Edwarda Ledwoń, pokrewieństwo Ledwoń, Smyła i Handle oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

17:15

P.: Za ++ Helenę i Franciszka Swoboda, Leona Sojka, dziadków z obu stron, pokrewieństwo oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

18:00

S.: (szkolna i młodzieżowa) Za ++ członkinie Żywego Różańca z Róży pod wezwaniem MB Niepokalnie Poczętej.

sobota 30 września 2017 - Wspomnienie św. Hieronima.

13:00

P.: Ślub: Tomasz Krupa i Roksana Knapik.

14:30

P.: Chrzest: Amelia Marscholl.

15:00

P.: Do Boskiej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Katarzyny z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze bł. Boże i zdrowie dla Magdaleny i Jerzego Siekiera z okazji 50-tej rocznicy ślubu. (TD).

16:00

P.: Wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty.

16:00

S.: Do Boskiej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Kazimierza o zdrowie, bł. Boże i Dary Ducha Świętego dla rocznego dziecka Magdaleny Kuś, rodziców i chrzestnych.

17:00

P.: Do Boskiej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Katarzyny z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze bł. Boże i zdrowie dla Kacpra Ledwoń z okazji 2-giej rocznicy urodzin.

18:00

S.: Do Boskiej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Kazimierza z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze bł. Boże i zdrowie dla Cecylii i Franciszka Piecka oraz Beaty i Michała Piecka z okazji rocznicy ślubu. (TD).

 

XXVI Niedziela Zwykła 1 października 2017

07:30

P.: Za ++ Jadwigę Kempa w pierwszą rocznicę śmierci, Rozalię i Piotra Kempa, pokrewieństwo oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

09:00

K.: Za ++ Romana Kopyto, jego rodziców Franciszkę i Jana, rodzeństwo, Marię i Augustyna Drzyzga, ich dzieci, dziadków, pokrewieństwo Kopyto i Drzyzga oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

10:00

S.: Za ++ Władysławę i Feliksa Zalicki, Jana oraz z rodziny Zalicki.

11:00

P.: Za ++ wiktorię i Józefa Dyla, Hildegardę i Jerzego Pach oraz pokrewieństwo.

14:00

P.: Do Boskiej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Katarzyny z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze bł. Boże i zdrowie dla Heleny i Maksymiliana Kubica z okazji 50-tej rocznicy ślubu oraz dla dzieci z rodzinami. (TD).

14:00

S.: Nabożeństwo Różańcowe.

15:00

P.: Nabożeństwo Różańcowe.